تلمبه زدن سیاره خورشید دانشمندان منظومه شمسی

تلمبه زدن: سیاره خورشید دانشمندان منظومه شمسی اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + نجات از توطئه مرگبار مرد شیطان صفت

مرد میانسال بعد از آزار و اذیت زن مسافر و دزدی اموالش، او را با ضربه‌های سنگ تا یک قدمی فوت برد و به تصور جان باختن قربانی‌اش از محل گریخت. 

عکس + نجات از توطئه مرگبار مرد شیطان صفت

نجات از توطئه مرگبار مرد شیطان صفت +عکس

عبارات مهم : ایران

مرد میانسال بعد از آزار و اذیت زن مسافر و دزدی اموالش، او را با ضربه های سنگ تا یک قدمی فوت برد و به تصور جان باختن قربانی اش از محل گریخت.

به گزارش جام جم، علیرضا 42 ساله متهم است که پاییز امسال سه زن را در پوشش مسافربر سوار خودروی پرایدش کرده و آنها را مورد آزار قرار داده بود.

علیرضا که مجرمی سابقه دار هست، چند روز قبل از سوی ماموران پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران دستگیر شد.

عکس + نجات از توطئه مرگبار مرد شیطان صفت

او درحالی بیانات ضد و نقیضی را در ارتباط با جرایمش بیان کرده بود که سه شاکی پرونده در مواجهه حضوری با وی، او را به عنوان عامل آزار خود شناسایی کردند. با دستور قاضی بخشوده، بازپرس شعبه هفتم دادسرای جنایی، مرد آزارگر روانه زندان شد.

با توجه به این که احتمال می رفت او زنان دیگری را هم در دام شیطانی اش گرفتار کرده باشد، جهت ادامه تحقیقات از زندان به پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد. در جریان تحقیقات از مرد شیطان صفت، دو روز پیش زن جوانی که در دام این متهم گرفتار شده است بود با حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران از او شکایت کرد.

مرد میانسال بعد از آزار و اذیت زن مسافر و دزدی اموالش، او را با ضربه‌های سنگ تا یک قدمی فوت برد و به تصور جان باختن قربانی‌اش از محل گریخت. 

زن جوان به افسر تحقیق گفت: اوایل شهریور امسال جهت انجام کاری قصد سفر به شهر قم را داشتم. مرد آزارگر با خودروی پرایدش در پایانه جنوب ایستاده بود و جهت شهر قم مسافر سوار می کرد. من هم به گمان این که او راننده مسافربر هست، به عنوان مسافر سوار خودرویش شدم. او بعد از ده دقیقه، با ادعای این که در طول مسیر مسافر سوار می کند، حرکت کرد.

وی افزود: من بی خبر از نیت پلیدش بودم، ولی او در میانه راه مسافر دیگری سوار نکرد. ناگهان به سمت بیابانی رفت و درها را قفل کرد. هرچه التماس کردم رهایم کند، بی فایده بود. او مرا مورد آزار قرار داد و هیچ فردی نبود که در آن بیابان نجاتم دهد. مرد شیطان صفت، مقدار پولی را که داشتم همراه گوشی تلفن همراهم دزدید. علاوه برآن هرچه طلا داشتم به زور از من گرفت.

مرد آزارگر با برداشتن قطعه سنگی ضربه هایی به سرم زد که بشدت زخمی شدم. چشمانم سیاهی رفت و بیهوش شدم. زمانی که بهوش آمدم، هوا تاریک و سر و بدنم زخمی بود. بسختی راه افتادم و خود را به کنار بزرگراه کشاندم. رانندگان عبوری با دیدن من وحشت کرده بودند و سوارم نمی کردند. آخر راننده ای دلش به حالم سوخت و مرا به نزدیک ترین کلانتری رساند و بعد از آن که شکایتم در آنجا ثبت شد، مرا به مرکز درمانی رساند.

عکس + نجات از توطئه مرگبار مرد شیطان صفت

با بیانات تکان دهنده این زن، تحقیقات از مرد آزارگر وارد مرحله جدیدی شد تا راز دیگر جرایم احتمالی او فاش شود.

واژه های کلیدی: ایران | شیطان | مسافر | تحقیقات | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs