تلمبه زدن سیاره خورشید دانشمندان منظومه شمسی

تلمبه زدن: سیاره خورشید دانشمندان منظومه شمسی اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات انتظار این قرعه‌کشی را نداشتیم/ شرایطمان برابر استقلال و پرسپولیس سخت است ، گل‌محمدی

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی اعتقاد است با توجه به قرعه‌کشی لیگ و بی‌تجربه بودن بازیکنانش، شرایط تیمش برابر پرسپولیس و استقلال سخت خواهد بود.

انتظار این قرعه‌کشی را نداشتیم/ شرایطمان برابر استقلال و پرسپولیس سخت است ، گل‌محمدی

گل محمدی: انتظار این قرعه کشی را نداشتیم/شرایطمان برابر استقلال و پرسپولیس سخت است

عبارات مهم : تبریز

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی اعتقاد است با توجه به قرعه کشی لیگ و بی تجربه بودن بازیکنانش، شرایط تیمش برابر پرسپولیس و استقلال سخت خواهد بود.

به گزارش ایسنا، یحیی گل محمدی راجع به دیدار تدارکاتی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز برابر تیم ملی امید اظهار کرد: بازی خوبی بود. این دیدارها باعث می شود آشنایی بیشتری نسبت به تیمم پیدا کنم. این دیدار هم نکات مثبتی جهت ما داشت و هم جهت حریف و تنها توصیه منفی ما مصدومیت شدید هادی محمدی بود.

انتظار این قرعه‌کشی را نداشتیم/ شرایطمان برابر استقلال و پرسپولیس سخت است ، گل‌محمدی

وی ادامه داد: این مصدومیت می تواند به احتمال زیاد پارگی ربات صلیبی باشد که ممکن است هادی را تا ۸ الی ۹ ماه منزل نشین کند. مجبوریم شرایطمان را تحمل کنیم. این دیدارهای تدارکاتی باعث می شود بازیکنانمان شرایط مسابقه را پیدا کنند و بتوانیم در آینده از آنها زیاد استفاده کنیم.

گل محمدی راجع به اردوی پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: اردوی مشکل هست. فشار مشکل را تحمل می کنیم. نتیجه خوبی برابر تیم ملی امید کسب نکردیم ولی این دیدار به ما کمک کرد تا نقاط ضعف خود را پوشش دهیم. جمعه با سپاهان بازی داریم و بعد از بازگشت به تبریز برابر گسترش فولاد قرار می گیریم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی اعتقاد است با توجه به قرعه‌کشی لیگ و بی‌تجربه بودن بازیکنانش، شرایط تیمش برابر پرسپولیس و استقلال سخت خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی ادامه داد: شرایطمان عادی نیست و باید با تمرین زیاد بتوانیم نواقصمان را جبران کنیم. باید به جوانان مان اعتماد کنیم و تلاش کنیم در این فصل عالی ترین عملکرد را داشته باشیم.

وی در آخر راجع به قرعه کشی لیگ هفدهم تصریح کرد: انتظار چنین قرعه ای را نداشتیم. در سه هفته ابتدایی که تیم می خواهد شکل بگیرد برابر استقلال و پرسپولیس بازی داریم و با توجه به بی تجربه بودن بازیکنانمان کارمان سخت می شود.

واژه های کلیدی: تبریز | فوتبال | گل محمدی | استقلال | پرسپولیس | تراکتورسازی | دیدار تدارکاتی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs